دسته بندی : دانلود مستند ,

فیلم مستند فریب اوباما-Obama Deception / زیرنویس فارسیزیرنویس فارسی / لینک مستقیم دانلودhttp://dlnew.ir/pic(asr-entezar.ir)/Obama-Deception_poster.jpg

The Obama Deception: The Mask Comes Off / Documentary / Alex Jones

فریب اباما (Obama Deception)، مستندی است که به طور موثر، این افسانه را که اباما بهترین کارها را برای مصلحت و بهتر شدن زندگی مردم آمریکا انجام می دهد، زیر سوال می برد. پدیده اباما، فریبی است که توسط سران و فرماندهان “نظم نوین جهانی” برنامه ریزی و مهندسی شده است. او به عنوان ناجی جهان به مردم آمریکا تحمیل شده تا مردم آمریکا را برای پذیرش “بردگی جهانی” فریب دهد. “نظم نوین جهانی” مربوط به چپ و راست نیست. مربوط به حکومتی جهانی است که قرار است توسط بانکداران بین المللی مدیریت و هدایت شود تا همه مردم جهان را تبدیل به برده های خود کند. مواردی که در این فیلم مورد بررسی قرار می گیرد:

http://dlnew.ir/pic(asr-entezar.ir)/ObamaBush.jpg


اباما برای چه کسانی کار می کند؟
چه دروغ هایی گفته است؟
هدف اصلی او چیست و توسط چه کسانی برنامه ریزی می شود؟
http://s2.picofile.com/file/7250917846/Edame_matlab1.jpgمستند فریب اوباما در ماه جولای سال ۲۰۱۰ درحالیکه بیش از ۶ میلیون بار در کانال آلکس جونز، کارگردان این فیلم، مشاهده شده بود، بدون هیچ دلیل و هشداری از سایت یوتیوب (YouTube)  حذف شد!!؟ شما میتوانید مستند فریب اوباما را با زیرنویس فارسی (به همت گروه بیداری اندیشه) که روی خود فیلم حک شده و بدون افت کیفیت، ۲۰۰ مگابایت از حجم اصلی کمتر است را در مبین مدیا با لینک مستقیم دانلود کنید.

مدت زمان: ۱۱۱ دقیقه

کارگردان: آلکس جونز (Alex Jones)

زمان تولید: مارس ۲۰۰۹

زبان: انگلیسی

زیرنویس فارسی از: بیداری اندیشه

دانلود با فرمت mp4 (حجم کل : ۴۷۱ MB )

دانلود قسمت اول

دانلود قسمت دوم

دانلود قسمت سوم

دانلود قسمت چهارم

دانلود قسمت پنجم

لینک زیرنویس فارسی و انگلیسی


فیلم مستند فریب اوباما-Obama Deception / زیرنویس فارسی

با دیدن این فیلم شما خواهید فهمید که:

  • اباما فرآیندی را دنبال می کند که وضعیت مردم آمریکا را مشابه وضعیت نازی در آلمان خواهد کرد. او اینکار را با خدمت نظامی اجباری، جاسوسان شهروندی در خانواده ها، استراق سمع مردم، نابودی بخشنامه دوم قانون اساسی آمریکا مربوط به داشتن حق حمل سلاح (نابودی این بخشنامه به معنای خلع سلاح مردم می باشد که در صورت شورش و انقلاب مردم آمریکا، دولت با مشکل زیادی مواجه نشود) و حکومت نظامی انجام می دهد.
  • اعلام ایجاد یک بانک جهانی توسط مردان دولت اباما که هدف این بانک جهانی، سلطه مطلق روی همه مردم جهان خواهد بود. اینکار از طریق افزایش مالیات های مختلف و با استفاده از نیروی نظامی پیگیری می گردد.
  • بانکداران بین المللی کاملا هدفمند، فروپاشی اقتصادی را مهندسی کرده اند تا کشورهای جهان را ورشکسته کرده و آنها را وارد حکومت جهانی خود کنند.

اطلاعاتی که در این مستند مستند ارائه می شود، برای آینده “جمهوری” و “آزادی” حیاتی خواهد بود. رئیس جمهور اباما، تنها ابزاری است برای پیاده کردن برنامه ای بزرگ و جهانی. تا زمانیکه همه ما آگاه نشویم، بشریت گرفتار اربابان “نظم نوین جهانی” خواهند بود.

در مورد فایل های این نوشته توجه فرمایید:
ابتدا تمام فایلهای مربوطه را دریافت کرده؛ سپس با کلیک روی فایل فشرده اولی اقدام به بازگشایی(Extract) فایل مربوطه به طور کامل نمایید. لازم به ذکر است برای این کار قبل از آن شما بایستی نرم افزار Winrar را نصب نمایید.

——————————

منبع:

http://www.asr-entezar.ir
برچسب ها : Obama Decption Documentary , آلکس جونز , اباما برای چه کسانی کار می کند؟ , دانلود مستند , دانلود مستند اوباما , مستند اوباما , مستند فریب اوباما ,


نظام تمدن نوین اسلامی