دسته بندی : کتاب شناسی ,

مستند نقاب پاره | بازبینی جلسات مخفیانه و براندازانه ی جبهه ی اصلاحات

http://dlnew.ir/pic(asr-entezar.ir)/neghabe-pare.jpg

توزیع برای اولین بار در اینترنت

(همزمان با دور جدید فعالیتهای انتخاباتی اصلاح طلبان)

کیفیت : خوب | مدت : ۴۴ دقیقه | حجم : ۴۳۶ مگابایت


http://s2.picofile.com/file/7250917846/Edame_matlab1.jpg


دانلود قسمت اول با حجم ۹۵ مگابایت

دانلود قسمت دوم با حجم ۹۵ مگابایت

دانلود قسمت سوم با حجم ۹۵ مگابایت

دانلود قسمت چهارم با حجم ۹۵ مگابایت

دانلود قسمت پنجم با حجم ۵۳ مگابایت

ابتدا تمامی فایل ها را دانلود کرده و سپس Extract نمایید .

توضیحی بر مستند:

مستند نقاب پاره شامل بخشی از تصاویر ویدیویی ضبط شده از جلسات جمعی از سرکردگان مشارکت و سازمان مجاهدین انقلاب در پوشش نمایندگی مجلس و دولت است که با هدف برنامه ریزی برای تعیین راهکارهای اعمال فشار بر رئوس نظام جهت تحمیل و تحقق اهداف جاه طلبانه ی خود صورت می گرفته.

تصاویر توسط بهروز افخمی(کارگردان سینما و نماینده ی اصلاح طلب آن دوره) ضبط شده است.

از دیگر نکات قابل توجه در این فیلم، نمایش مستند نقش مؤثر بهزاد نبوی در تحرکات جبهه اصلاحات و ستایش و احترام فوق العاده ایست که از سوی عناصر اصلاح طلب به وی می شود. تا حدی که ورود وی به هر مکان و جلسه ای با سلام و صلوات حضار و تکیه بر مصدر بالا بعنوان مدیر جلسه است.

قسمت هایی از این فیلم نمایی ست از سابقه ی برخی افراد خودفروخته. برخی منافقینی همچون رجبعلی مزروعی که اکنون به دامن آلوده ی بنگاه بی.بی.سی پناه برده و در قامت یک فعال سیاسی موجه برای مولا و رهبرمان خط و نشان می کشد. غافل از وضعیت فعلی هم مسلکانش که امروز و فرداست از رسانه های ضدانقلاب طرد شوند. سازگاراهایی که روزی بر امانت امت و امامشان خیانت کردند.

——————————

منبع:

http://www.asr-entezar.irبرچسب ها : BBC , اصلاح طلبان , اصلاحات , بازبینی جلسات مخفیانه و براندازانه ی جبهه ی اصلاحات , بهروز افخمی , بهزاد نبوی , بی بی سی , بی.بی.سی فارسی , جبهه ی اصلاحات , جلسات اصلاح طلبان , جلسات براندازانه اصلاح طلبان , جلسات براندازانه ی جبهه ی اصلاحات , جلسات مخفیانه جبهه ی اصلاحات , جلسات مخفیانه و براندازانه ی جبهه ی اصلاحات , حزب منحله مشارکت , دانلود لینک مستقیم نقاب پاره , دانلود مستند , دانلود مستند نقاب پاره با لینک مستقیم , دانلود نقاب پاره با لینک مستقیم , رجبعلی مزروعی , رسانه های ضدانقلاب , سازمان مجاهدین انقلاب , سرکردگان مشارکت و سازمان مجاهدین انقلاب , عناصر اصلاح طلب , مستند , مستند نقاب پاره , مستند نقاب پاره با لینک مستقیم , مشارکت , مشارکت و سازمان مجاهدین انقلاب , نقاب پاره ,


نظام تمدن نوین اسلامی