دسته بندی : کتاب شناسی ,

فیلم مستند ادواردو آنیلی / Edoardo Agnelli Documentary / لینک مستقیم دانلود

این مستند که به بررسی زندگی ادواردو آنیلی [مسلمان شیعه اهل ایتالیا] و چگونگی اسلام آوردن ایشان می پردازد؛ در ابتدا با شرح نحوه مرگ مشکوک ادواردو آنیلی و بیان فرضیه خودکشی او توسط مقامات قضایی کشور ایتالیا شروع می‏شود. در ادامه کارگردان به سراغ موقعیت خانوادگی ادواردو می‏رود. خانواده آنیلی یکی از معروفترین خانواده‏های تورینو[خانواده پادشاهی] در ایتالیا به حساب می‏آیند.

پدرش سناتور جیووانی آنیلی ثروتمند ایتالیایی و مالک کارخانجات اتومبیل سازی فیات، فراری، لامبورگینی، لانچیا، آلفارمو، ایویکو، به همراه چندین کارخانه تولید قطعات صنعتی، چند بانک خصوصی، شرکتهای طراحی مد و لباس، روزنامه‌های پرتیراژ لاستامپا و کوریره دلاسرا، باشگاه اتومبیل رانی فراری و باشگاه فوتبال یوونتوس بود. افزون بر اینها چندین شرکت ساختمان سازی، راه سازی، تولید لوازم پزشکی و بالگرد سازی هم وجود دارد که خانواده آنیلی جزء سهامداران اصلی آنها می‌باشند. مادر ادواردو هم پرنسس مارلا یکی از شاهزادگان ایتالیا است.

http://www.dlnew.ir/pic(asr-entezar.ir)/Edvardo.jpg

مدت زمان : ۶۵ دقیقه

کیفیت: VCDRip (خوب)

کارگردان : سیاوش سرمدی

کاری از : شبکه جهانــی سحــــــر


http://s2.picofile.com/file/7250917846/Edame_matlab1.jpg


دانلود بخش اول با حجم ۹۵ مگابایت

دانلود بخش دوم با حجم ۹۵ مگابایت

دانلود بخش سوم با حجم ۴۳ مگابایت

بعد از موقعیت خانوادگی، تحصیلات ادواردو معرفی می‏گردد. مدرک دکترای ادواردو در رشته فلسفه و ادیان شرق از دانشگاه پرینستون آمریکا اخذ شده است.
بعد از شرح موقعیت ادواردو و در پی قتل مشکوک او ادعای مسلمان بودن او از طرف یک انجمن ایرانی مطرح می‏شود که واکنش‏های منفی زیادی را در ایتالیا به دنبال داشته است. نحوه مسلمان شدن و همینطور مستندات نشان‏دهنده مسلمان بودن و دلایل مخالفت‏ با مسلمان شدن ادواردو از زبان دکتر حسن قدیری سفیر وقت جمهوری اسلامی در ایتالیا، دکتر حسین عبداللهی و برادرش که از دوستان نزدیک ادواردو بودند روایت می‏شود؛ که شرحی بسیار شنیدنی و دیدنی دارد.

از نکات جالب این مستند ملاقات ادواردو با حضرت امام خمینی (ره) و آیت الله خامنه‏ای و مسئله محروم شدن از ارث میلیاردی خانوادگی و بحث جانشینی ادواردو است.

http://www.dlnew.ir/pic(asr-entezar.ir)/edvardo-namaz-jome.jpg

ادواردو آنیلی در نماز جمعه تهران به امامت آیت الله خامنه ای

در خبرها :

ادواردو شهادت خود توسط صهیونیست‌ها را از قبل خبر داده بود

نگاه شهید ادواردو آنیلی به ثروت و روز جزا

http://dlnew.ir/pic(asr-entezar.ir)/edoardo_agnelli1.jpg

ادواردو آنیلی (Edoardo Agnelli)

ادواردو آنیلی (Edoardo Agnelli) فرزند ثروتمندترین خانواده ایتالیایی یک مسلمان شیعه بود. پدر او سناتور جانی آنیلی مرد ثروتمند و معروف ایتالیا، مدیر و سهامدار اصلی و صاحب کارخانجات اتومبیل سازی فیات و فراری، باشگاه معروف فوتبال یوونتوس، بانکها و موسسات بیمه، چندین کارخانه و شرکت های تولیدی، تجاری و … چندین شبکه رادیو تلویزیونی و مطبوعات و مجلات معروف و پرتیراژ ایتالیا و … و مادر او یک پرنسس یهودی است.

در  ۱۵ نوامبر سال ۲۰۰۰ (سال ۱۳۷۹) – هر ساله مطابق با  ۲۴  آبان ماه – در یک واقعه مشکوک در  گذشت. انجمن اسلامی فارغ‌التحصیلان ایتالیا در ایران، بلا فاصله پس از شهادت او اعلام کردند که او مسلمان و شیعه بوده و بر اثر توطئه صهیونیستها به شهادت رسیده است و روزنامه کیهان در همان روز آن را منعکس ساخت. ۱۵ نوامبر مطابق با ۲۴  آبان سالروز شهادت ادواردو آنیلی تنها فرزند پسر سناتور آنیلی است. در آن روز رسانه‌های ایتالیا پیدا شدن جسد او در زیر یک پل در اتوبانی در ایتالیا را خبر داده و عمدتا خودکشی را به او نسبت دادند.

نام ادواردو بعد از اسلام آوردن او (که قبل از انقلاب حادث شده بود) هشام عزیز و بعد از شیعه شدنش مهدی انتخاب شده بود، در چند نوبت به ایران سفر کرده بود و با  امام خمینی،  آیت‌ا… خامنه‌ای در قبل از ددوران ریاست جمهوریشان، و با هاشمی رفسنجانی در زمان ریاست مجلس شورای اسلامی دیدار کرده بود و به زیارت حرم مطهر حضرت امام رضا(ع) نایل آمده بود. دیدار او به عنوان فرزند مسلمان صاحب فیات با حضرت امام (ره) در کتاب خاطرات هاشمی رفسنجانی که قبل از شهادت ادواردو به چاپ رسیده ذکر شده است.

وی گفت این شهید عزیز قرار بود یک ماه قبل از شهادتش به ایران بیاید و قصد داشت به دیدار مقام معظم رهبری برود، لیکن والدین او برای ممانعت از این سفر او به ایران، گذرنامه او را پنهان کرده بودند. او به شدت تحت فشار خانواده بود تا دست از اسلام بکشد. ادواردو نگران سوء قصد از سوی صهیونیستها بود و به دوستان مسلمانش گفته بود که آنها او را به خاطر اسلام آوردنش خواهند کشت و قتل او را به خودکشی، حادثه غیرمترقبه یا بیماری نسبت خواهند داد. اما او تصور می‌کرد که تا پدر او زنده است او نیز از چتر حمایت پدر برخوردار خواهد بود و لذا ترور او پس از فوت پدرش حادث خواهد شد.

با مرگ ادواردو، سهم او از ارث پدر و مادر پیرش، تماما به تنها خواهرش مارگریتا خواهد رسید (پدر ادواردو در سال جاری شمسی فوت کرد) و با توجه به اینکه خواهر او ۸ فرزند از دو شوهر دارد، این ارث بین آنها تقسیم خواهد شد. مارگریتا خواهر ادواردو از شوهر اولش به نام آلین الکا که یهودی است ۴ فرزند و از شوهر دومش که مسیحی است نیز ۴ فرزند دیگر دارد، بنابراین، بخشی از سهم ارث ادواردو به چند فرزند یهودی خواهر ادواردو خواهد رسید. ضمنا مدیریت موسسه بزرگ فیات و سایر موسسات خانواده آنیلی نیز به نوه بزرگ سناتور آنیلی یعنی جاکوب (Jacopo) یهودی ۲۳ ساله، فرزند بزرگ مارگریتا (خواهر ادواردو آنیلی) خواهد رسید. جوواننینو، پسر عموی ادواردو که جانشین خانواده آنیلی در مدیریت فیات (در صورت مرگ سناتور آنیلی) محسوب می‌شد، نیز چهار سال پیش به طور مشکوکی (ظاهرا بر اثر بیماری) فوت کرد. با فوت مشکوک جوواننینو، پسر عموی ادواردو آنیلی و کشته شدن خود ادواردو که عنوان خود کشی بر آن گذاشته شده بود، مدیریت آینده و عمده ثروت فیات از دست کاتولیک ها خارج و به دست یهودی ها افتاد.

ادواردو آنیلی همانطور که خود پیش‌بینی کرده بود، به شهادت رسیده است و همه قرائن و شواهد بر این امر گواه است که او تا آخرین لحظه بر ایمان اسلامی خود پایدار مانده بود و بلکه حتی در صدد مسلمان کردن دیگران نیز برآمده بود. پدر ادواردو او را تهدید به محرومیت از ارث در صورت عدم ترک اعتقاد به اسلام کرده بود و او برای حفظ دینش حاضر به گذشت از میلیاردها دلار ثروت شده بود، بنابراین، چگونه ممکن است که او با این اعتقاد راسخ به اسلام، دست به خود کشی که در اسلام حرام است بزند. این دلیل نیز احتمال خود کشی او را منتفی می‌کند.

صهیونیستها با به شهادت رساندن ادواردو، هم موجب شدند بخشی از ثروت عظیم پدر به دست یک مسلمان نیفتد و هم با توجه به وضعیت وارثین، نیمی از سهم ادواردو نصیب فرزندان یهودی خواهرش شود.  مارلا کاراچولو مادر ادواردو نیز یک پرنسس یهودی است. صهیونیستها زنان یهودی را در سر راه زندگی مردان ثروتمند قرار می‌دهند تا بدینوسیله راه انتقال ثروت به جامعه یهودی را باز کنند. مرگهای مشکوکی که در این خانواده‌های ثروتمند رخ می‌دهد در جهتی است که در تقسیم ارث در نهایت، قدرت و ثروت، هر چند در طول زمان طولانی، به یهودیان منتقل می‌گردد. اتفاقی که با مرگ ادواردو آنیلی مسلمان و پسر عموی مسیحی اش رخ داد و باعث شد که ثروت و مدیریت خانواده آنیلی از دست کاتولیکها و مسلمانان خارج و به دست یهودیان این خانواده بیفتد. با توجه به نفوذ مجموعه کمپانی های خانواده آنیلی در ایتالیا در حقیقت در آینده شاهد نفوذ روز افزون صهیونیستها در ارکان مختلف ایتالیا خواهیم بود.

هر اتفاقی که برای ۴ فرزند کوچک مارگریتا (خواهر ادواردو) که از پدر مسیحی هستند رخ دهد، بر ثروت چند فرزند دیگر او که از پدر یهودی هستند یعنی جاکوب ۲۵ ساله، لاپو ساله و جینورا (Ginevra) 18 ساله افزوده خواهد شد و بنابر این می‌توان پیش‌بینی کرد که در آینده، صهیونیستها برای ۴ نوه کوچک سناتور آنیلی که پدرشان مسیحی است نیز نقشه بکشند و اتفاقاتی نظیر آنچه بر سر ادواردو آنیلی و پسر عمویش افتاده برای آنها نیز رخ دهد.  این  احتمال قوی وجود دارد که سازمان جاسوسی و تروریستی موساد با حمایتهای صهیونیستهای ایتالیا که در این کشور از تشکیلات قوی‌ای برخوردار هستند،‌ این ترورها را برنامه‌ریزی‌ها کرده باشند.

ادواردو به دوستان ایرانی خود تاکید کرده بود که برای ترک ایمان به اسلام به شدت تحت فشار خانواده قرار گرفته است و حتی او را به زور در یک درمانگاه روانی خصوصی ویژه میلیاردر ها در نزدیکی مرز سویس به طور کاملا مخفی بستری کرده بودند و پزشکان یهودی با گرایش شدید به اسرائیل و صهیونیسم، از طرف خانواده ادواردو ماموریت داشتند تا تدابیری برای شستشوی مغزی او و جدایی او از اسلام اتخاذ کنند. ادواردو تاکید می کرد که صهیونیستهای این مرکز به اصطلاح درمانی حتما مسلمان بودن او را به اسرائیل گزارش خواهند کرد و این مقدمه‌ای برای ترور او خواهد بود، لیکن او در ایمان خود استوار است و تا پای جان به آن وفادار خواهد ماند.”

فردای شهادت او، انجمن اسلامی فارغ‌التحصیلان ایتالیا طی اطلاعیه‌ای مسلمان بودن و شهادت او توسط صهیونیستها را اعلام کردند، لیکن مطبوعات ایتالیا موضوع را کاملا سانسور نمودند و خبرگزاری آنسا ایتالیا که در ایران دفتر دارد، علی‌رغم دریافت اطلاعیه آنرا منعکس نساخت. اقدام دستگاه قضایی ایتالیا برای تحقیق در مورد قتل ادواردو بک خواسته بر حق می باشد که باید مورد توجه قرار گیرد تا ماجرای یک کودتای بزرگ یهودیان صهیونیست علیه مسلمانان و مسیحیان در ایتالیا که حاکمیت یهودیان بر این مجموعه بزرگ را در پی دارد بر ملا شود.  کودتایی که حتی در ایتالیا متوجه وقوع آن نیز نشدند. هم اکنون می توان می توان کارخانجات فیات و سایر موسسات متعلق به این خاندان را موسساتی صهیونیستی قلمداد کرد.

متن زیر قسمت پایانی نامه ای است که ادواردو در تاریخ ۳ می ۱۹۸۰ نوشته است.

May Allah guide you
may He protect you, please be
careful becouse i feel a lot
for you to-day
May Allah be with us
always
Edoardo Agnelli

امیدوارم الله شما را هدایت کند. امیدوارم او شما را حفظ کند، لطفا محتاط باشید. زیرا من امروز احساس قوی ای نسبت به شما دارم. امیدوارم الله همیشه با ما باشد.
ادواردو انیلی

منبع:

http://www.asr-entezar.irنظام تمدن نوین اسلامی