تبلیغات
بصیرت آخرالزمانی
برای دریافت فایل ، با توجه به سرعت اینترنت خود ، یکی از سه لینک روبرو را کلیک نمایید:

پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR به مناسبت بیانات رهبر انقلاب در دیدار نمایندگان مجلس شورای اسلامی درباره‌ی فرهنگ، کلیپ صوتی «فرهنگ انقلابی» را منتشر می‌کند.

http://farsi.khamenei.ir/themes/fa_def/images/home/rect-1-n.gif سخنان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای که در این صوت می‌شنوید: 
هر جا میگوییم فرهنگ، مقصود ما از فرهنگ، یعنى فرهنگ انقلابى، فرهنگ اسلامى، یعنى ایجاد حرکت فرهنگى بر مبناى اسلام و بر مبناى ارزشهاى اسلامى و حرکت دادن جامعه به معناى حرکت فرهنگى به سمت اهداف اسلامى، تقویت فرهنگ اسلامى و باور اسلامى و آداب اسلامى و اخلاق اسلامى و سنتهاى اسلامى؛ فرهنگ این است. این‌جور نیست که به هر شکلى ابزارهاى فرهنگى در کشور به‌وجود آمد، ما خوشحال بشویم که بله، فرهنگ پیشرفت کرده؛ نه، پیشرفت فرهنگ و تکیه‌ى روى فرهنگ به معناى فرهنگ انقلابى است، فرهنگ اسلامى است، فرهنگ دینى است، تقویت ارزشهاى انقلابى و اسلامى است؛ این مراد ما است و این آن چیزى است که مورد انتظار از من و شما - به عنوان سربازان این انقلاب - است که باید سینه‌مان را سپر کنیم و براى انقلاب کار کنیم.
بیانات در دیدار نمایندگان مجلس شوراى اسلامى‌ ۱۳۹۳/۰۳/۰۴برچسب ها : فرهنگ انقلابى , فرهنگ اسلامى , ایجاد حرکت فرهنگى بر مبناى اسلام و بر مبناى ارزشهاى اسلامى , ارزشهاى اسلامى , سخنان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای , سخنان آیت‌الله خامنه‌ای , آیت‌الله خامنه‌ای ,


نظام تمدن نوین اسلامی