دسته بندی : کتاب شناسی ,

مستند برای جاسوسی / افشای نحوه آموزش‌های تروریستی و جاسوسی اسرائیل در ایران

مستند برای جاسوسی به تشکیلات  سازمان جاسوسی رژیم اسرائیل می‌پردازد که زیر پوشش یک بنیاد به ظاهر بشردوستانه بین‌المللی فعالیت می‌کند. این مستند، از راز طراحی پیچیده اطلاعاتی – امنیتی موساد برای جذب جاسوس و اقدامات تروریستی پرده بر می‌دارد.

مستند “برای جاسوسی” که از سوی گروه مستند شبکه اول سیما  در دو بخش حدود سی دقیقه‌ای ساخته شده، که  می­توانید بخش اول این مستند را، با کیفیت بالا، دانلود کنید.

گفتنی است، این فیلم علاوه بر افشای طراحی این تشکیلات جاسوسی با پخش اعترافاتی، پشت پرده طراحی پیچیده و دقیق آن را نیز آشکار می‌کند. در این فیلم همچنین تصاویری از اعترافات چند نفر از عوامل فریب‌خورده و مرتبط با این بنیاد صهیونیستی وابسته به موساد و نیز مصاحبه‌هایی با چند کار‌شناس مطرح از جمله مصطفی دیرانی، یکی از مسئولان سابق جنبش امل در لبنان پخش شد.

http://dlnew.ir/pic(asr-entezar.ir)/Baraye_Jasusi.jpg


http://s2.picofile.com/file/7250917846/Edame_matlab1.jpg


دانلود با لینک مستقیم – بخش اول (حجم:۱۰۰مگابایت)

دانلود با لینک مستقیم – بخش دوم (حجم:۲۰مگابایت)

در مورد فایل های این نوشته به این نکته توجه فرمایید:

اگر لینک دانلود چند قسمتی است، ابتدا تمام فایلهای مربوطه را دریافت کرده؛ سپس با کلیک روی فایل فشرده اولی اقدام به بازگشایی(Extract) فایل صوتی یا تصویری مربوطه به طور کامل نمایید. لازم به ذکر است برای این کار قبل از آن شما بایستی نرم افزار Winrar را نصب نمایید.منبع:

http://www.asr-entezar.irنظام تمدن نوین اسلامی