دسته بندی : دانلود مستند ,

 

FoxNews imamzaman21 مستند ۱۲ امام – پخش شده از فاکس نیوز

این مجموعه گزیده ای از برنامه های شبکه فاکس نیوز آمریکا در سال ۲۰۱۱ است برنامه هایی که با هدف تخریب اندیشه مهدویت در ذهن مخاطبان مسیحی و مسلمان خود تهیه شده است. این مجموعه با هدف اطلاع رسانی به محققین و فعالین عرصه مهدویت آماده شده است ، از این رو مشاهده آن به کسانی که در این حوزه مطلع و مسلط نیستند توصیه نمی شود.

آنچه پیش رو دارید . . .
نمونه ایی کاملا جدید و حساب شده از این تلاش های دشمن است. در این جهت گیری هدف دشمن القای اندیشه نادرست پیرامون حضرت مهدی عج به مخاطبان مسیحی خود است. این کار اینبار با استدلال و منطق به پیش می رود و مخاطب مسیحی خود را مجاب می کند که بنا به روایات اسلامی و متن کتاب انجیل مقدس امام زمان عج کسی غیر از آنتی کریست (دجال) نیست.
این برنامه به مخاطب مسیحی القا می­کند که به خاطر مسیح باید با اندیشه مهدویت و طرفداران سرسخت آن به ویژه در جمهوری اسلامی ایران مقابله کرد.

 

در این سه کلیپ شاهد چند برنامه مهم شبکه فاکس نیوز آمریکا (یکی از پر بیننده ترین شبکه های ایالات متحده) در سال ۲۰۱۱ خواهیم بود. این برنامه­ ها در قالب یک تالک شو معروف شبانه با مجری گری آقای گلن بک بوده است. آنچه در اینجا عرضه می شود تنها بخشی از برنامه های دشمن و این شبکه پیرامون امام زمان عج با این رویکرد جدید است.

 دانلود : مستند ۱۲ امام – پخش شده از فاکس نیوز

download34 مستند ۱۲ امام – پخش شده از فاکس نیوز دانلود مستقیم قسمت اول – با فرمت avi و حجم ۷۹٫۹۰ مگابایت

download34 مستند ۱۲ امام – پخش شده از فاکس نیوز دانلود مستقیم قسمت دوم – با فرمت avi و حجم ۷۶٫۶۵ مگابایت

download34 مستند ۱۲ امام – پخش شده از فاکس نیوز دانلود مستقیم سوم – با فرمت avi و حجم ۴۹٫۹۰ مگابایت

نظام تمدن نوین اسلامی