دسته بندی : دانلود مستند ,

دانلود مستند سقوط جمهوری اثر الکس جونز دانلود مستند سقوط جمهوری اثر الکس جونز

مستند “سقوط جمهوری” توضیح می دهد چگونه کارتل های شرکت های بزرگ اقتصاد آمریکا را با طراحی از قبل،نابود کرده اند.رهبران سیاسی اعلام می کنند که زمان دولت جهانی فرارسیده است و دلار باید با یک واحد پول جهانی جایگزین گردد…این مستند بیان می کند که چطور اباما به صورت گستاخانه ماده یک بخش نهم قانون اساسی را با نشستن بر کرسی ریاست شورای امنیت سازمان ملل متحد زیر پا گذاشته است.


http://s2.picofile.com/file/7250917846/Edame_matlab1.jpg


در قسمت هایی از این مستند می بینیم که دانشمندان و متخصصان نظام دیکتاتوری در مرحله نهایی رسیدن به موفقیت در طرح خویش هستند و قوانینی که از آزادی های مدنی و حقوق بشری حمایت می کند به صورت جهانی نادیده گرفته می شوند و یک پرده آهنی از دیکتاتوری با تکنولوژی بالا بر روی جهان در حال کشیده شدن است.

این مستند به این مسئله می پردازد که چگونه یک رژیم جهانی که توسط خواصی که از طریق انتخابات برگزیده نشده اند کنترل می شود و مالیات بر کربن را – که طرحی بر گرفتن مالیات بر سوخت های فسیلی و هر چیزی است که سوخت تولید می کند – را ابزاری قرار دادند که تمام فعالیت های بشری را تحت الشعاع قرار می دهد و یک سیستم نئو فدرال بردگی ایجاد می کند.

هم چنین این مستند قصد دارد که بیان کند اباما تنها مانند یک اسب تروی است که برای آرام کردن مردم ساخته شده تا در این مدت کسانی که در حال سامان دادن یک حکومت جهانی در زمین هستند به اهداف خود برسند.کسانی که توسط رسانه ها و سایر ابزار قدرت تصویر سازی و کنترل قلب وذهن مردم را دارند یک تصویر ناجی جهانی از اباما ارائه کرده اند.

دانلود مستند سقوط جمهوری اثر الکس جونز دانلود مستند سقوط جمهوری اثر الکس جونز

این فیلم که طرح معماران نظم نوین جهانی را افشا می کند و انچه که مهمتر است این که جامعه آمریکا چطور می تواند کنترل دولت را به مردم برگرداند و  این جریان جنایت کارانه را بچرخاند و ظلم را تبدیل به عدالت کند.

لازم به توضیح است که که الکس جونز سازنده این فیلم یکی از  فیلم سازان به نسبت مشهورمخالف سیاست های جنگ طبلانه آمریکا است که حتی  مخالف حمله نظامی ناتو در جنگ اخیر علیه لیبی بوده که نسبتا به حزب جمهوری خواه متمایل است از جمله تلاش های وی در جهت نشان دادن مضرات جهانی سازی ،تلاش های ضد جنگ و در زمینه فریب ۱۱ سپتامبر است.کشور پلیسی ، ۱۱/۹ راهی به سوی استبداد ، دیکتاتورهای آمریکایی ، پایان بازی و … است…

موضوع : مستند / سیاسی

کارگردان : الکس جونز

مدت زمان : ۲ ساعت و ۲۴ دقیقه

زیرنویس فارسی : دارد

حجم : ۷۰۰ مگابایت

کیفیت : عالی (DVD-Rip )

کاور و لیبل : ۱   ۲   ۳

لینک مستقیم :    Part 01       Part 02    |  تیزر مستند

لینک کمکی مستقیم: قسمت اول    قسمت دوم

لینک کمکی غیر مستقیم : قسمت اول    قسمت دوم

تذکر ۱ : ابتدا هر دو پارت را دانلود نموده و از داخلی یکی از فایل های زیپ فاید تصویری را اکسترکت نمائید(هر دو پارت امتحان شده و مشکلی در دانلود و در باز کردن آن وجود ندارد)

منبع : وعده دیدار

گردآوری و تهیه : ظهور۱۲

منبع:louciferproject.blogfa.com
دنبالک ها : مستند تجارت غذا (Food Inc) و پشت پرده صنعت غذا! , مستند خداکش + موسیقی های شیطانی , مستند فاجعه هسته ای فوکوشیما با دوبله فارسی , مستند مدعیان دروغین (کاظمینی بروجردی) , مستند اسرار 11 سپتامبر (Documentary 911 Mysteries: Demolitions) , ستند/خاکستر اشغال (مادران عراقی) ,


نظام تمدن نوین اسلامی